ФОНД ПО ЗБЕРЕЖЕННЮ ЗАЛІЗНИЧНОЇ
СПАДЩИНИ НОВОЇ ЄВРОПИ

Фонд збереження залізничної спадщини нової Європи (ФЗЗСНЄ) добровільна організація, створена у 1999 р., метою якої є збереження залізничної спадщини у колишніх комуністичних країнах, а також допомога залізничним музеям у зазначених країнах.

ФЗЗСНЄ зареєстрована як благодійна організація згідно законів Великої Британії.

ФЗЗСНЄ британська організація, що підтримує звязки з іншими організаціями у Європі та за її межами, а також з усіма, хто бере участь у роботі по збереженню залізничної спадщини.

ФЗЗСНЄ плідно співпрацює з Fedecrail (Європейською федерацією залізничних музеїв та залізниць туристичного призначення). Fedecrail визнається Європейським Союзом та національними урядами організацією, що представляє інтереси збереження залізниць у Європі.

ФЗЗСНЄ не отримує фінансування від Європейського Союзу чи від будь-яких урядових організацій, а підтримується виключно за рахунок приватних пожертв. Завданнями цієї організації не є збір коштів для збереження залізничної спадщини. Своє призначення ФЗЗСНЄ бачить у створенні звязків між Сходом та Заходом, а також у наданні експертизи.

Деякі з напрямків нашої діяльності зазначені нижче.

Додаткову інформацію ви можете отримати за адресою:

 

ФОНД ПО ЗБЕРЕЖЕННЮ ЗАЛІЗНИЧНОЇ СПАДЩИНИ НОВОЇ ЄВРОПИ

sandgw@hotmail.com

 

Напрямки нашої діяльності охоплюють:

 


HOME