Uus-Euroopa Raudtee Muinsuskaitse Hooldeühing

Uus-Euroopa Raudtee Muinsuskaitse Hooldeühing (NERHT) on vabatahtlike organisatsioon, mis on asutatud 1999. a. ning milline toetab raudteemuuseumeid raudtee pärandi säilitamist Post-kommunistlikes riikides. NERHT on registreeritud heategevusliku organisatsioonina Inglismaa seaduste alusel.

NERHTil on ühendus analoogsete raudtee pärandi säilitamise organisatsioonidega üle kogu Euroopa ja väljaspool seda. NERHT teeb tihedat koostööd Fedecrailiga (Euroopa Muuseum- ja Turismiraudteede Föderatsioon). Fedecrail on tunnustatud Euroopa Liidu ja rahvuslike valitsuste poolt raudteede pärandi säilitamise esindajana üle Euroopa.

NERHT ei saa raha Euroopa Liidult ega teistest avalikest allikatest vaid on finantseeritud eranditult eraannetustest. See ei sea meie sihiks säilitamiskeemide fondide tegevust. Selle asemel on meie roll luua ühendusi Ida ja Lääne vahel ning anda nõu.

NERHTi juhib tasustamata vadatahtlike komitee. Meie koosseisus on proffessionaalsetsest raudteelastest koosnev ekspertide rühm, muuseumite kuraatorid ning teised spetsialistid kel on huvi külastada Ida-Euroopat ning nõustada raudteede pärandi säilitamist selle kõikides aspektides. Meie konsultandid ei võta tasu oma teenuste eest.

Põhjalikuma informatsiooni saamiseks palun võtke ühendust:

New Europe Railway Heritage Trust

sandgw@hotmail.com

 

MEIE TEGEVUS HÕLMAB:

 


HOME